Blahodárné účinky vířivek

Hydromasážní a vířivé vany se stále více dostávají do popředí našeho každodenního života. Vířivka představuje komplexní terapii pro fyzickou a duševní oblast lidského organismu.

Snažíte se najít způsob, jak zajistit rodinnou pohodu? Vířivá vana je příjemný a relaxační způsob, jak trávit mnohem více času společně. Léčení horkou vodou a masáží, to je správná cesta ke zmírnění bolestí celého těla a odstranění únavy. Pokud se vaše pokožka dostane do kontaktu s horkou vodou, teplá voda sama vybízí tělo k uvolnění endorfinů, což je přirozená léčba bolesti.

Vodní masáž a pobyt v teplé vodě ve vířivce odplavuje stres, snižuje a uvolňuje napětí ve svalech. Většinu onemocnění současného života vyvolává stres, nezdravý způsob života či špatná životospráva. Teplá vířící voda napomáhá urychlit uzdravení z menších vnitřních zranění, pooperačních stavů a pohmožděnin. Pomáhá výrazně prokrvit veškeré orgány, svaly a pokožku, zlepšuje krevní oběh a mírní svalové křeče. Masáž působí pozitivně na pohybový aparát a snižuje jeho bolestivost, taktéž působí na prevenci před vznikem celulitidy.

virivky 1

Pobyt ve vířivce bývá často součástí rehabilitačního programu i po vážnějších zraněních. Vířivka účinně napomáhá, pokud trpíte poruchami spánku nebo máte smutnou, depresivní náladu. Vířivka má výborný vliv na kardiovaskulární systém. Relaxační pobyt ve vířivce zvyšuje tělesnou teplotu, uklidňuje a stabilizuje jednotlivé procesy lidského organismu.

Kombinací vody a tepla se rozšiřují cévy a tím se uvolní celý organismus. Kyslík i výživné látky se dostávají do všech míst našeho těla. Již pouhý 20 minutový odpočinek ve vířivce, zvýší obsah kyslíku v krvi zhruba o 10%.

Večerní pobyt ve vířivce je skvělým prostředkem k přípravě na spánek. Pobyt ve vířivce vám může pomoci od bolesti hlavy, případně od migrény.

Vířivka celkově působí blahodárně na naše zdraví.

Pročtěte si často kladené dotazy.

Showroom

DF Technik s.r.o.
261 01 Příbram IX
ukázat na mapě

Kontakt

+420 313 105 833

kompletní kontakty

Otevírací doba

PO - PÁ: 9:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu individuálně.